СКОРО
Данное действие недоступно до подтверждения Вашего аккаунта администрацией портала.
18 Ноября 2013

Велике щастя та гора Фудзі. На край світу з "Кругосвітом"

 

Компанія "Кругосвіт" є прямим туроператором по Японії, i саме Японія - наш улюблений напрямок.

 

Як туроператор по Японії ми напряму працюємо з найнадійнішими японськими туристичними фірмами. Наш менеджер - керівник східного відділу Олена Капранова, володіє японською мовою, неодноразово була в Японії в якості гіда, добре знає історію і культуру Японії, багато років вивчає японську чайну церемонію, викладає мистецтво ікебани.

 

Цього року поєдналися дві давні "любові" нашого менеджера - гори та Японія. Адже в серпні Олена Капранова, керівник східного відділу туристичної компанії "Кругосвіт", їхала до Японії не просто в чергове відрядження в ролі гіда, а збиралася разом з нашими туристами піднятися на гору Фудзі!
Цього року вона також возила туристів до Японії.

 

Учасники цього туру багато чого побачили і відчули. Вони парилися в термальних джерелах Хаконе та Йонаґо, купалися в Японському морі, оглянули замки Інуяма та Мацуе, побачили чудовий сад Адаті, помолилися богові любові в найстарішому святилищі сінто Ідзумо-тайся. Кілька днів провели в Кіото – місті тисячі храмів, подивилися там найвідоміші сади і храми, прогулялися по кварталу гейш – Ґіону. Встигли ще й пройтися по крамницях та базарах – запастися японською косметикою, коллагеном, сувенірами, японською їжею. В останній день перед від’їздом додому оглядали Токіо: райони Роппонґі та Сіндзюку, парк Уено…Але головним пунктом поїздки був підйом на вершину священної гори Фудзі.
 

Ось невеликий відгук Олени Капранової про цю подорож.

"Цього року поєдналися дві мої давні "любові" - гори та Японія. Адже в серпні я їхала до Японії не просто в чергове відрядження в ролі гіда, а збиралася разом з нашими туристами піднятися на гору Фудзі!"

 

Сонце піднімається з-за обрію в тумані
Сонце піднімається з-за обрію в тумані
Через цю чергу ми пропустили схід сонця, тобто не побачили з вершини Фудзі, як сонце піднімається з-за обрію, але й ті, що вже були на вершині, теж не побачили цього, бо саме в той час на гору наповзла хмара, і все занурилося в туман. Це надало якоїсь містичності: немов сама богиня сонця Аматерасу загорнулася в напівпрозоре покривало, щоби не засліпити простих смертних
Читання молитв на горі Фудзі
Читання молитв на горі Фудзі
На вершині ми потрапили на службу, яка як раз починалася в найвищому в світі святилищі сінто. Один священнослужитель-каннусі читав молитви-норіто, а другий освячував простір, розмахуючи палицею з білими смужками. Звичайно ж, ми привітали божество Фудзі, хлопнувши двічі в долоні та пожертвувавши по дрібній монетці.
Нарешті стало тепло
Нарешті стало тепло
Незабаром хмара улетіла, і на вершині засяяло сонце. Одразу ж стало тепло і радісно.
Фото на пам'ять
Фото на пам'ять
Ми пофотографували краєвиди, трохи прогулялися вздовж кратера, спробували зв’язатися по скайпу з рідними та друзями (у когось вийшло, а у когось ні, адже в Україні була ніч) та почали спуск, оскільки на восьмій станції в ямаґое на нас чекав хворий член групи й за програмою ми мали ще багато чого зробити
Зустріч з ямабусі
Зустріч з ямабусі
На спуску ми зустріли справжнього ямабусі!
У японців є прислів’я: "Дурень той, хто жодного разу не піднявся на гору Фудзі, та двічі дурень, хто піднявся туди двічі". Але є люди, які вже багато разів піднімалися на вершину Фудзі. Це ямабусі – "ті, що сплять в горах" - буддійські ченці, які практикують сюґендо – "шлях аскези для отримання надприродних здібностей". У давні часи до ямабусі зверталися, як до знахарів та магів, адже вони завдяки суворим практикам отримували ці надприродні здібності від духів та божеств гір!
Екзотичний ямабусі
Екзотичний ямабусі
"Наш" ямабусі не показав жодних "чудес", але одяг і екіпіровка були екзотичними: білий одяг, велика мушля, дивне взуття, на лобі – кругла чорна коробочка. Ніяких теплих речей! Він посурмив у мушлю та дозволив сфотографуватися разом. Цікаво було дізнатися від нього про сучасні практики сюґендо та паломництво жінок – мрію колись пройти по традиційному паломницькому шляху ямабусі по горах із Йосіно до Кумано (біля 130 км)!
Національний парк Фудзі-Хаконе
Національний парк Фудзі-Хаконе
Коли я розробляла маршрут нашого туру, то розуміла, що не всі захочуть піднятися на вершину Фудзі, бо хоч підйом зараз і безпечний, але потребує певного фізичного загартування. Тому той, хто не піднімався на гору, міг зупинитися на ніч в рьокані (готелі в японському стилі) в Національному парку Фудзі – Хаконе.

Просмотров: 2036
Читайте также:
К нам присоединились:
Черкаси
Директор
Полоскун-тур
Директор
Корал Тревел
Фахівець
Join Up
менеджер



Поиск публикаций
Введите слово для поиска нужной вам публикации.