Мы в Telegram! Подписывайтесь на канал и получайте новости турбиза свежими!
Щоб зменшити кількість припущень і маніпуляцій, хочемо розповісти, як ми формували ціни на спеціальні рейси для повернення українців з-за кордону.
Всі спецрейси, які виконає SkyUp, можна умовно поділити на 4 групи:
Середній розмір витрат компанії на один круговий рейс (round trip) — стартує від 20 000 євро.
Тепер детальніше про те, як формувалася ціна на авіаквитки за різними напрямками.
Що ми враховували:
Якщо ми візьмемо визначену вартість авіаквитка, віднімемо розмір аеропортового збору, податки та послуги хендлінгу, помножимо цю цифру на кількість пасажирів рейсу, то вийдемо на чисту собівартість кругового рейсу.
Компанія не заробляє на спецрейсах. SkyUp не виконує їх власним коштом, але ще раз підкреслюємо — не заробляє на цьому.
Ми співпрацюємо з державою — надаємо наші літаки, рейси виконують наші екіпажі, роботу яких компанія оплачує самостійно. Пасажири сплачують тільки за організацію перельоту.
Детальніше на деякі питання:
Для всіх пасажирів кожного рейсу встановлюється єдина ціна на квиток з урахуванням одиниці зареєстрованого багажу вагою до 23 кг.
Вартість квитків встановлена за найнижчим тарифом, який авіакомпанія може застосувати, аби відшкодувати витрати на виконання рейсів. Для деяких рейсів ми навіть не покриваємо собівартість.
За звичайних умов ціни на квитки формуються зовсім за іншою моделлю. На формування вартості квитка впливають популярність та завантаженість маршруту, наявність конкурентів та їхня цінова політика, дні вильоту та тривалість перебування за кордоном, якщо квитки бронюються одразу туди й назад. Крім того, кожна авіакомпанія для кожного рейсу застосовує тарифну сітку — і якщо перші 10 квитків можуть коштувати 20 євро, то останні 10 вже будуть продаватися за ціною, можливо, й у десять разів більшою. На зростання ціни впливає й час до дати вильоту.
На засіданні Уряду 18.03.2020 Міністр інфраструктури озвучив пропозицію виділити з резервного фонду бюджету суму, еквівалентну 4 161 750 доларів США, необхідну, за підрахунками Мінінфраструктури, для здійснення заходів з евакуації громадян України шляхом перевезення пасажирів авіаційним транспортом на нерегулярній основі.
На момент публікації цього поста SkyUp Airlines не отримувала інформації ні щодо погодження виділення асигнувань із резервного фонду бюджету, ні щодо надання компанії коштів із зазначенням конкретних сум на здійснення спецрейсів для повернення українців з-за кордону.
В ПОМОЩЬ ТУРАГЕНТУ: для всех турпрофи - профессиональный и качественный сервис поддержки профилей туркомпаний в соцсетях Мастерlike! оставляйте заявку и наша команда сделает вашу страничку красивой!
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
После этого кризиса турагенты будут в цене
Карантин признали форс-мажором. Что меняется для турбизнеса?